O Galerii

Galeria Lębork - Twoje miejsce zakupów i odpoczynku

 

Właścicielem obiektu handlowo-usługowego Galeria Lębork jest firma Pomeranian Commercial Property Sp. z o.o. S.k. z siedzibą w Gdańsku.
Obiekt zapewnia obsługę podróżnym oraz okolicznym mieszkańcom Lęborka.
Galeria usytuowana jest przy ul. Dworcowej 12, naprzeciw zabytkowego Dworca PKP w Lęborku i nowo powstającego dworca PKS w ramach Lęborskiego Węzła Przesiadkowego.
Dużym atutem obiektu jest atrakcyjna lokalizacja w pobliżu centrum miasta i strategicznego centrum komunikacyjnego. Od północy graniczy on z Parkiem im. Lecha i Marii Kaczyńskich, który obecnie jest w trakcie rewitalizacji. 
W najbliższej okolicy Galerii znajduje się postój taksówek, przystanek komunikacji miejskiej, poczta, liczne punkty gastronomiczne, przychodnia lekarska, paczkomat InPost, parking miejski na ok. 20 pojazdów.

Budynek Galerii o łącznej powierzchni 2.634 m2, jest w pełni wyposażony w instalacje takie jak: wentylacja, klimatyzacja, sanitarna, podrozdzielnice, p.poż., c.o i spełnia wymagania większości sieci handlowych w Polsce.

Dysponujemy pięcioma lokalami:

LOKAL NR 1 (supermarket)

  • Obecna powierzchnia lokalu wynosi 762,2 m2 z możliwością rozbudowy o kolejne 300 m2 lub połączenia z lokalem nr 2 (346,2 m2)
  • Lokal posiada własną rampę rozładunkową dla samochodów ciężarowych TIR

LOKAL Nr 2 – 346,2 m2
LOKAL Nr 4 – 123,1 m2
LOKAL Nr 5 – 116,5 m2 

Posiadamy własny parking na ok. 90 miejsc parkingowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, który swą niepowtarzalna stylistyką i funkcjonalnością już wpisał się jako charakterystyczny punkt aglomeracji miasta Lęborka.

Przejdź do góry strony