Pracownia Makijażu Emilia Nowatkowska

W wędrówce przez życie otwieramy niezliczoną ilość drzwi. Stojąc przed wyborami, w którą stronę podążać, zawsze zastanawiałam się, czy moja droga jest tą właściwą.

Starałam się być blisko ludzi i tworzyć dla nich przestrzeń, w której będą się czuli bezpiecznie. Zakochana w barwach tego świata, w ich różnorodności, od zawsze marzyłam aby tworzyć. Stworzyłam więc miejsce, do którego zapraszałam wszystkich, którzy chcieli otwierać swoje drzwi do piękna. Moja droga stała się moją życiową pasją. Wiedziałam już, że chcę, aby każdy, kto przekroczy progi mojej pracowni, odnalazł siebie na nowo. Wierzę bowiem głęboko, że wszyscy jesteśmy piękni, a moje doświadczenie tylko mnie w tym utwierdza.

Kiedy zaczynam malować, każdy ruch pędzlem jest jak magia, która wydobywa z kobiety jej wewnętrzną niezwykłość. Uwielbiam zmiany, przemiany, błysk w oku, Wasze nowe oblicza.

Widzę zaufanie, którym zostaję obdarzona. To dodaje mi energii, jest moją motywacją do rozwoju.

Jesteśmy przekonani, że nasza pracownia stanie się dla Was prawdziwą enklawą spokoju, wyciszenia, odzyskania harmonii wewnętrznej i odnalezienia siebie na nowo.

Pracownia Makijażu
Galeria Lębork
ul. Dworcowa 12 lok.7, 84-300 Lębork

tel.: +48 600 523 333

e-mail: biuro@pracowniamakijazu.eu

www.pracowniamakijazu.eu

GODZINY OTWARCIA:
Pn. - Sob. 10:00 – 22:00
Niedz. NIECZYNNE

Przejdź do góry strony